1 - راهنمای خرید فرش, 3 - شانه و تراکم فرش

پرفروش ترین فرش های ۱۲۰۰شانه کاشان

فرش 1200

پرفروش ترین فرش های ۱۲۰۰شانه کاشان

پرفروش ترین فرش های ۱۲۰۰شانه کاشان ، پرفروش ترین طرح فرش ۱۲۰۰ شانه همانطور که گفته شد با ظاهر زیبا و چشم نواز اصلی ترین مشخصه فرش ۱۲۰۰ شانه محسوب می شود؛ خریداران و طرفداران این فرش نیز بر همین اساس عمدتا انتخاب و خرید فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه را انجام می دهند؛بنابراین اکثرا به دنبال پرفروش ترین طرح فرش ۱۲۰۰ شانه، محبوب ترین مدل آن و بهترین مدل فرش هر کارخانه هستند تا از بین بهترین نقشه های فرش، انتخاب کنند.

 

در این گالری سعی کرده ایم گلچینی از بهترین و زیباترین فرش ۱۲۰۰ شانه که توسط بزرگترین کارخانه فرش ماشینی تولید می شود نمایش داده شود، تا خریداران بتوانند، انتخاب و خرید فرش ماشینی را از بین بهترین نمونه های فرش ماشینی تندیس خاطره کاشان انجام دهند.

 

پرفروش ترین فرش های 1200شانه کاشان

فرش ۱۲۰۰شانه

فرش های ۱۲۰۰ شانه برای آن دسته از خانه هایی بسیار مناسب است که دارای سبک کلاسیک بوده و به این ترتیب از وسایل شیک و رسمی درون آنها استفاده می شود.

 

چرا که این دسته از فرش ها از ظرافت و جزئیات زیادی برخوردار بوده و به همین خاطر جلوه خاصی به محیط خود بخشیده و به این دلیل بیشتر برای فضاهای رسمی مناسب تلقی می شوند.

 

با وجود فرش های ۱۲۰۰ شانه دیگر کسی را پیدا نخواهید کرد که نتواند فرش مورد دلخواهش را بیابد و از آن در خانه اش به زیباترین شکل ممکن استفاده کند. شما هم اگر به دنبال فرشی اصیل و منحصر به فرد هستید، بهتر است وقت را تلف نکنید و هر چه سریع تر جهت تهیه آن اقدام نمایید.

فرش ۱۲۰۰ شانه و نقش آن در دکوراسیون

خصوصیات فرش های ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ به شرح زیر می باشد :

 

این فرش زیبا و بی نظیر ، دارای شانه ۱۲۰۰ و تراکم ۳۶۰۰ است . یعنی در یک متر از عرض فرش ، ۱۲۰۰ گره و در یک متر از طول فرش ۳۶۰۰ گره وجود دارد .

 

این محصول از پرتراکم ترین و ظریف ترین فرش های ماشینی می باشد . شانه بالا ، سبب زیبایی و ظرافت قالی و تراکم بالا ، سبب مقاومت و تو پری آن می شود . فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه ، باید با الیاف خیلی  ریز و نازک بافته شوند .

 

فرش 1200 شانه و نقش آن در دکوراسیون

عملیات هیت ست فرش ۱۲۰۰شانه

الیافی که قبل از بافت ، هیت ست شوند تا در حین بافت ، پاره نشود . چون سرعت دستگاه بافت فرش های ۱۲۰۰ شانه بالاست .

 

هیت ست عملی است که الیاف آکرولیک را از تونل بخار آب و گرما عبور می دهند تا محکم شوند و آماده بافت فرش های باکیفیت شوند . این محصول به دلیل تراکم ۳۶۰۰ ، تو پر است و دست بین آن نفوذ نمی کند.

 

 

مدل های فرش ۱۲۰۰ شانه

انواع مدل فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته و ساده امروزه با نقشه های مدرن و سنتی توسط کارخانه فرش تندیس خاطره در حال تولید هستند.

 

برای انتخاب مدل مناسب فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه برای منزل رنگ، ابعاد، کیفیت و موارد دیگر را باید در نظر داشته باشید که در بخش مقالات فرش ماشینی سایت تندیس خاطره کاشان هر کدام به تفصیل توضیح داده شده اند.

 

از جدیدترین مدل های فرش ۱۲۰۰ شانه می توان به فرش طرح افشان، هالیدی، پالیز، باغ ملک، دیبا و ده ها طرح دیگر اشاره داشت که از طریق گالری تصاویر سایت تندیس خاطره کاشان می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

 

 

مدل های فرش 1200 شانه

 

 

عمر و ماندگاری فرش های ۱۲۰۰ شانه چگونه است ؟

فرش های ۱۲۰۰ شانه زیبایی و جذابیت بسیاری دارند ، اما به خاطر نخ های نازک و ظریفی که دارند ، عمر کمتری دارند . فرش های ۱۲۰۰ شانه عمر و ماندگاری کمتری نسبت به فرش های ۵۰۰ ، ۷۰۰ و ۱۰۰۰ شانه دارند .

 

 

فرش ۱۲۰۰ شانه به لحاظ تراکم چه تفاوتی با انواع دیگر دارد؟

تراکم در قالی های ۱۲۰۰ شانه همانطور که گفته شد ۳۶۰۰ است و این بالاترین میزان تراکم در  فرش های ماشینی می باشد.

 

هر چقدر تراکم در قالی ها بیشتر باشد فرش سفت و محکم تر به نظر می رسد در نتیجه قالی ها با شانه ۱۲۰۰ سفت تر از انواع ۱۰۰۰ یا ۷۰۰ شانه هستند.

 

لازم به ذکر است جدیدا فرش های ۱۵۰۰ شانه با تراکم ۴۵۰۰ نیز به چرخه تولید فرش ماشینی در ایران اضافه شده اند.

 

نتیجه گیری

 زمانیکه فرشی در بازار فروش بیشتری دارد، به این معناست که کیفیت الیاف و بافت آن نیز مورد پسند خریداران قرار گرفته است. پس شما هم اگر همانند بخشی از جامعه به دنبال شناخت پرفروش ترین فرش ماشینی موجود در بازار هستید، نگران کیفیت و اصالت آنها نباشید چون معمولا فرش‌های با دوام و ماندگار به این جایگاه دست پیدا می‌کنند.

 

ارتباط با ما

شما میتوانید با مراجعه به سایت شرکت فرش تندیس خاطره کاشان از متنوع ترین محصولات ما دیدن نمایید و جهت ثبت سفارش کالا با شماره زیر تماس بگیرید.

 

 

فرش

 

, , , , , , , , , ,

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.