1 - راهنمای خرید فرش

گارانتی فرش

خصوصیات فرش1500شانه

گارانتی فرش

گارانتی فرش در هر ضمانت نامه چند مورد کلی ذکر میشود  اما تقریبا همه ی آنها در جزئیات با یکدیگر متفاوت هستند . در حالت کلی تمام تولیدکنندگان یا فروشندگانی که برگه گارانتی را به دست خریدار می دهند متعهد میشوند که :
فرش در برابر شست و شو (بدون استفاده از مواد شوینده مانند وایتکس یا …) با مواد شوینده خراب نمیشود و تغییر رنگ نمی دهد .
محصول را در برابر شکستگی و از دست دادن حالت اولیه مانند شل شدن و … بیمه میکنند .
مشکلی در بافت و الیاف فرش مبنی بر سوختگی الیاف ، کوتاه و بلند بودن پرزها ، داشتن ابعاد غیر استاندارد و … وجود ندارد .
محصول مورد نظر با موارد ذکر شده در پشت یا شناسنامه فرش مغایرت ندارد .
ریشه ها و گره ها سالم بوده و بافت نقشه اشتباه نیست .
 در صورتی که خریدار پس از  متوجه عیبی در رابطه با هر کدام از موارد مطروحه در ضمانت نامه یا گارانتی شد ، میتواند محصول را به فرد ضمانت دهنده برگرداند .

فرش با ضمانت کاشان

گارانتی فرش توجه داشته باشید که هرگونه سهل انگاری در نگهداری و مراقبت از فرش یا بروز خطای انسانی توسط خریدار مانند رنگ رفتگی بر اثر قرار گرفتن محصول در تابش مستقیم نور خورشید ، پوسیدگی و ایجاد کپک بر اثر پهن کردن فرش در مکان مرطوب ، ماندن نم در لابه لای گره ها و … ، شکستگی بر اثر شست و شوی غلط فرش و .. فرش را از قید گارانتی خارج ساخته و خسارت وارده بر عهده خود مشتری  خواهد بود و شرکت هیچگونه تعهدی بر عهده نخواهد داشت . تشخیص اینکه آسیب وارد آمده بر فرش به دلیل بی کیفیت بودن کالا بوده یا به علت کوتاهی و قصور خریدار صورت گرفته است ، مسئولیتی ست که بر عهده خبرگان و کارشناسان این حرفه قرار گرفته است .

فرش تندیس خاطره کاشان

برخی ضمانت نامه های خاص هم وجود دارند که توسط هر شرکتی انجام نمی شود . مانند ضمانت نامه اصالت فرش ، ضمانت نامه قیمت و کیفیت فرش و ضمانت نامه بازگشت فرش میباشد.

گارانت فرش مهمترین عاملی که میتواند به مرور باعث افت شکل ظاهری و آسیب به فرش ماشینی شود استفاده از متریال نامرغوب است . شرکت فرش تندیس خاطره کاشان از ابتدای فعالیت خود تنها استفاده از الیاف ۱۰۰% اکریلیک را در دستور کار خود دارد . این الیاف  خاصیتی بسیار شبیه به فرش دستباف پشمی دارد و مانگاری آن همانند فرش دستباف است و البته نگهداری از آن بسیار آسان تر از فرش دستبافت پشمی است چرا که فرش های پشمی در برابر رطوبت دچار آسیب زدگی و پوسیدگی میشوند .

فرش با ضمانت

 • فرش های اکریلیک استفاده شده هیت ست میشوند که پرز دهی آنها به حداقل برسد و ظرف مدت کوتاهی به صفر میرسد.
 • تغییر رنگ در فرش های اکریلیک تندیس خاطره کاشان در صورتی که از مواد سفیدکننده قوی استفاده نشود غیر ممکن است و از این جهت نیز شامل گارانتی میشود.
 • فرش های اکریلیک ممتازبه هیچ عنوان سفت نمیشود و ارتفاع نخ آنها به مرور کوتاه نخواهد شد از این رو گارانتی فرش تندیس خاطره کاشان ۱۰ سال شامل آنها خواهد شد اما خریداران این نوع فرش برای ۳۰ سال نیز میتوانند بدون مشکلی از آنها استفاده کنند .

 

 

ضمانت نامه فرش ماشینی

 

 • خرید فرش کاشان
 • گارانتی فرش خرید فرش کاشان از گزینه های هر مشتری است که وارد بازار فرش می شود . به یاد داشته باشید که ویژگی های منحصر بفرد فرش تندیس خاطره کاشان که آن را به بافته هایی با کیفیت و درجه یک تبدیل کرده است ، منجر به محبوبیت و معروفیت فرش ها شده است . خریداران به خوبی می دانند که اگر خواهان داشتن فرش با کیفیت ، زیبا و ناب هستند باید به دنبال خرید از برند های کاشان باشند .
  ویژگی هایی که از آن ها تحت عنوان ویژگی های منحصربفرد یاد می شود شامل :
  ۱- استفاده از بهترین الیاف : نخ خاب اکرولیک هیت ست شده صد در صد خالص را تنها در بافته های تندیس خاطره کاشان می توان پیدا کرد از این رو در کیفیت و دوام ، هیچ تولید کننده ای حریف برند های کاشان نخواهد بود . تولیدات فروشگاه فرش تندیس خاطره کاشان که در کیفیت سرآمد هستند نمونه ای بی نظیر و درجه یک از تولیدات فرش تندیس خاطره کاشان می باشد  .

 

 • فرش ماشینی با ضمانت
 • ۲- زیبایی طرح و نگاره : داشتن طرح های زیبا ، مد روز و چشم نواز از ویژگی فرش تندیس خاطره کاشان است . سری به فروشگاه فرش  و قالی تندیس خاطره کاشان بزنید تا تفاوت موجود بین طرح ها و نگاره هایی را که هنر طراحان کاشانی است ، با سایر برند ها درک نموده و از نزدیک لمس کنید . زیبایی و جلوه گری طرح های نقش بسته بر محصولات فروشگاه فرش تندیس خاطره کاشان گواهی بر این ادعا ست .
  ۳- مرحله آهار و یا پرداخت در کارخانجات کاشان با وسواس زیاد انجام می شود . چند کارشناس از چند حرفه مختلف حضور داشته و با دقت فراوان فرش های تولید شده را قبل از عرضه به بازار مورد بررسی قرار می دهند . هیچ عیب و نقصی نباید در بافته ها وجود داشته باشد . بسیاری از برند ها در مرحله آهار دقت لازم را نداشته و حتی اگر عیب و ایرادی در فرش ها باشد ، فرش را با درجه دو وارد بازار می کنند و در حالی که محصولات فرش تندیس خاطره کاشان به هیچ وجه تولیدات معیوب وارد بازار نکرده و از همین رو تمامی تولیدات برند های تندیس خاطره کاشان درجه یک و ناب هستند ؛ به ندرت می توان فرش های درجه دو تحت برند های کاشانی در بازار ها یافت .

 

 • خرید فرش با ضمانت

 

 • ۴-  آسیب های سطحی ، خطای بافت ، ناهماهنگی در شانه و تراکم و طرح ، عدم زیبایی نگاره ها ، اختلاف ابعاد با استاندارد های جهانی و … در برند های نامی فرش تندیس خاطره کاشان ، این شهر را به پایتخت فرش جهان تبدیل کرده است .

 

فرش کاشان

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.