1 - راهنمای خرید فرش, 4 - نقشه و طرح فرش

گلیم متال

خرید گلیم فرش از کارخانه

گلیم متال

گلیم متال ، یکی از انواع گلیم فرش های ماشینی می باشد که بافت آن با تراکم های مختلف و پایین تر از فرش ماشینی صورت می گیرد. به سبب به کارگیری نخ هیت ست شده در بافت گلیم متال می باشد که این دسته از محصول را با نام متال معرفی می نمایند. علاوه بر بحث نام گیری به کار بردن نخ هیت ست در بافت این نوع از فرش سبب گشته تا این گلیم فرش را در رده گلیم فرش های مقاوم قرار دهند.

 

در باب خرید این نمونه از گلیم های با کیفیت که نسبت به دیگر گلیم های ماشینی دارای افزایش قیمت نیز می باشد می توانید از شرکت فرش  تندیس خاطره کاشان که در کنار سایر تولیدات به تولید این نمونه از فرش ماشینی اقدام نموده است به خرید بپردازید.

 

تنوع طرح و رنگ این محصول در کنار کیفیت بالا و عرضه مستقیم آن به سبب نبود واسطه می باشد که سبب شده تا در کنار قیمت بالاتر این گلیم متال نسبت به دیگر گلیم ها باز با قیمت نازل نسبت به دیگر فروشگاه های فرش به دست خریداران عرضه گردد.

 

از کاربرد این گلیم متال به سبب ویژگی های بیان شده در بافت آن می توان استفاده از این نمونه فرش را مناسب برای فضا هایی هم چون اتاق خواب و آشپزخانه بیان نمود که نفوذ کمتر آلودگی و رطوبت را دارا می باشد. وزن سبک و قابلیت حمل آسان به همراه راحتی شست و شوی این محصولات را نیز می توان از دیگر خصوصیات جهت کاربرد گلیم فرش های ماشینی بیان نمود.

 

گلیم فرش

گلیم فرش متال

گلیم فرش ها هم مانند هر محصول دیگری در طی زمان دستخوش تغییراتی مثبت و کارا شده اند ،در کنار تنوع رنگ و طرح انواع گلیم فرش ها در حال رونق و گسترش بوده است . برای مثال انواع گلیم فرش را می توان به گلیم گبه ، گلیم متال ، گلیم معمولی و انواع فرش های مدرن و فانتزی از جمله شنل کارپت لند و فیریز ها و … تقسیم کرد .

 

گلیم فرش ماشینی متال از جدیدترین انواع گلیم فرشها است که توسط عرضه کنندگان فرش ماشینی با به روزترین دستگاه ها و ماشین ها بافته و روانه بازار می شود . برخی ویژگی های فنی انی محصول مشابه بوده و در طرح ها و رنگهای مختلف تکرار میشود .

 

خصوصیاتی مانند تعداد شانه ۳۲۰ تا ۳۴۰ ، تراکم ۹۶۰ ، جنس نخ هیت ست شده (هیت ست فرآندی ست که طی آن الیاف با گرفتن حرارت بالا درخشان ، مقاوم در برابر شست و شو ، حرارت و نور مستقیم ، پارگی و … می شود) و… است .

گلیم فرش و یا فرش ماشینی که از نخ هیت ست بافته می شود بسیار مقاوم تر از الیافی خواهد بود که فرآیند هیت ست را پشت سر نگذاشته اند . دستگاه بافت گلیم فرش ماشینی متال usl نام دارد .

 

usl دستگاهی است بسیار پیشرفته که فناوری تولید آن به کشورهای اروپایی مربوط می شود و در بافت انواع گلیم فرش متال در ایران کاربرد دارد .

گلیم فرش متال به علت فناوری پیشرفته و ویژگی های منجصربه فردی که دارد نسبت به سایر گلیم فرش ها قیمت بالاتری خواهد داشت اما نسبت به فرش و قالی بسیار ارزان قیمت تر و مناسب تر خواهد بود .

 

گلیم فرش ها با پرزهای بسیار کم ارتفاع شناخته شده اند و همین ویژگی باعث شده است تا در برابر فشار ، پاخوردگی ، فرسایش ، شست و شو ، جارو کشی و … مقاوم تر از فرش و قالی باشند و همچنین به علت الیاف مصنوعی موجود کمترین میزان جذب آب و آلودگی را دارند از همین رو انتخاب بسیار مناسبی برای مکان های پرتردد و در معرض آلودگی مانند جلو درب ورودی ، آشپزخانه و … خواهند بود .

 

 

گلیم متال

 

گلیم فرش فانتزی

ویژگی فنی و ظاهری گلیم فرش های فانتزی باعث شده تا این محصولات دارای قیمت ارزان و مقرون به صرفه تری باشند. کیفیت یک گلیم فرش ماشینی فانتزی درجه یک به عواملی مهمی چون  نوع رنگ، نحوه آهار، شیوه بافت و جنس الیاف گلیم بستگی دارد.

 

جدیدترین مدل های گلیم فرش ماشینی درجه یک فانتزی ایرانی با استفاده از رنگ های جذاب و ترکیب رنگی و تراکم بالا بافته می شوند. گلیم های فانتزی از نظر تعداد رنگ به دو دسته گلیم فرش ۶ رنگ و گلیم فرش ۸ رنگ تقسیم می شوند.

 

انواع گلیم و گبه کاشان

 

خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه

در خرید اینترنتی گلیم فرش امکان بازدید از طرح های متنوع گلیم فرش وجود دارد و گلیم از سایت های معتبر عرضه می شود.
برای اطلاع از قیمت گلیم فرش راهرویی، قیمت گلیم فرش ۱۲ متری و خرید اینترنتی گلیم فرش کناره، خرید اینترنتی گلیم فرش فانتزی، خرید اینترنتی گلیم آشپزخانه اصل می توانید به سایت فرش تندیس خاطره کاشان مراجعه نمایید و گلیم های ماشینی را از برندهای معتبری چون: گلیم فرش تندیس خاطره خریداری نمایید.

خرید گلیم فرش گبه درجه یک ارزان در فروشگاه اینترنتی فرش تندیس خاطره کاشان با قیمت درب کارخانه و ارسال رایگان انجام می گیرد.

تولیدی گلیم فرش  تندیس خاطره کاشان امکان بافت گلیم ماشینی با انواع ابعاد درخواستی و نازلترین قیمت را نیز ایجاد کرده است.

 

فرش ماشینی

 

, , , , , , , , ,

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.