1 - راهنمای خرید فرش, 3 - شانه و تراکم فرش, 6 - فرش

فرش ۱۲۰۰ شانه

فرش 700 شانه

فرش ۱۲۰۰ شانه

فرش ۱۲۰۰ شانه تندیس خاطره کاشان با تراکم ۳۶۰۰ با الیاف صد در صد اکرولیک هیت ست شده بافته می شود. نخ آکریلیک هیت ست به کار رفته در بافتاین فرش، در برابر گرما و نور، پایداری بسیار بالاییاز خود نشان می دهد.مهمترین ویژگی یک فرش که میزان دوام یک فرش را تعیین می کند الیاف به کار رفته در آن فرش است. اگر الیاف استفاده شده در فرش دارای کیفیتی مقبولی نباشد و یا  الیاف به کار رفته در آن پلی استر باشد طول عمر فرش کمترمی شود . ویژگی مهم نخ های اکرولیک خاصیت بازگشت پذیری و مقاومت در برابر حرارت است این بدین معناست که سالها بعد از خرید فرش های اکرولیک ، همان زیبایی و ظرافت را دارند. نخ پود استفاده شده در این فرش ها پنبه است  و وزن آن باید حدود ۴۰ تا ۴۲ کیلو گرم باشد.

 

ضخامت فرش ۱۲۰۰

ضخامت فرش به شانه و تراکم فرش بستگی دارد هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد ضخامت فرش کمتر و فرش نازکتر می شود. بنابریین ضخامت فرش های ۱۲۰۰ از فرش های ۱۰۰۰ کمتر است. ضخامت در فرش های ۱۲۰۰ شانه بین ۶ تا ۷ میلی متر است . این فرش ها به دلیل داشتن  ظرافت ، از زیبایی چشمگیری برخوردارند. درواقع چون نخ خاب به کار رفته در این فرش ها نازک است طرح و نقشه فرش از جلوه ی بیشتری برخودار است.

 

فرش کاشانابعاد فرش ۱۲۰۰

ابعاد فرش های ۱۲۰۰ مانند دیگر فرش ها دارای سایز های استاندارد است . ابعاد استاندارد در فرش های ۱۲۰۰ ابعاد ۶ ، ۹ و ۱۲ متری هستند. فرش های ۱۲۰۰ سایز های غیر استاندارد نیز دارند که جزو دسته فرش های سفارشی محسوب می شوند.شرکت تندیس خاطره کاشان امکان بافت فرش های ۱۲۰۰ با ابعاد خاص را برای علاقمندان و مشتریان عزیز فراهم کرده است.

 

رنگبندی در فرش ۱۲۰۰

رنگبندی در فرش ها یکی از عواملی است که در دیزاین خانه تا ثیر به سزایی دارد . رنگ فرش باید با دکور و فضای خانه همخوانی داشته باشد تا دکور خانه بیشتر به چشم بیاید. فرش های ۱۲۰۰ در رنگ و طرح های متنوع بافت و در اختیار مشتریان قرار گرفته می شود. معمولا پالت رنگی در فرش ۱۲۰۰ هشت رنگ است و در آن طرح ها و گل های فرش بسیار ریزبافته میشود. به دلیل بافت ریز  فرش های ۱۲۰۰ شانه طرح و رنگ گل ها کاملا مشخص است.

 

فرش کاشانویژگی های فرش ۱۲۰۰ شانه

فرش های ۱۲۰۰ زیبایی و ظرافت بالاتری نسبت به فرش های ۱۰۰۰ و پایین تر و از آن دارند. نرمی و لطافت این فرش ها با فرش های دیگر قابل مقایسه نیست.فرش های ۱۲۰۰ به دلیل ریز نقشی خود ، به فرش های دستبافت گونه شباهت دارند.الیاف به کار رفته در این فرش شباهت بسیاری به ابریشم دارد بنابراین لکه ها به راحتی از روی فرش پاک میشوند.

 

مکان استفاده از فرش ۱۲۰۰شانه

مکان استفاده از فرش ۱۲۰۰ شانه ، معمولا اتاق پذیرایی و نشیمن است. به دلیل ضخامت پایین ، این فرش باید در جایی قرار بگیرد که رفت و آمد در آن کم باشد.بنابراین این فرش برای محل هایی مناسب است که شلوغی در آن کم باشد بیشتر جنبه زیبایی داشته باشد.

 

فرش کاشان

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه نسبت به سایر فرش های ۱۰۰۰ و ۷۰۰ بیشتر است. زیرا تعداد گره هایی که برای بافت این فرش زده می شود بیشتر است و بنابراین الیاف و نخ اکرولیک هیت ست شده ی بیشتری در این فرش به کار رفته است و این موضوع باعث بالا رفتن قیمت این فرش شده است.

 

خرید فرش ۱۲۰۰ شانه

خرید اینترنتی فرش ۱۲۰۰با تراکم ۳۶۰۰ به دلیل ریز نقشی و زیبایی که دارد،بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. شما می توانید برای مشاهده تمامی محصولات شرکت تندیس خاطره کاشان به وب سایت ما مراجعه کنید یا با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

 

فرش

, , , , , , , , , , , , , ,

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.