1 - راهنمای خرید فرش

فرش میلان زمینه ذغالی

فرش طلاکوب

فرش میلان زمینه ذغالی

فرش میلان زمینه ذغالی ،دراین نوشته ومقاله شما را با یکی از فرش های جدید و پرفروش کاشان به نام فرش میلان زمینه ذغالی آشنا می کنیم و بطور کامل در مورد مشخصات فرش ،جنس نخ والیاف،نحوه خرید فرش و…. آشنا می کنیم .پس با ما همراه باشید.

مشخصات فرش

فرش وینتیج طرح میلان ذغالی جز دسته فرش‌های ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ شرکت فرش تندیس خاطره کاشان است. این فرش با تراکم ۳۶۰۰ و به صورت برجسته بافته شده است.

 

فرش‌های طرح وینتیج که در سال‌های اخیر وارد بازار شده است، روش جدیدی در زمینه فرش‌های ماشینی بنیان گذاری کرده است.

 

این فرش‌ها، بابهترین الیاف بافته می‌شود، بافته می‌شود. اما تفاوتی که با سایر فرش‌های ماشینی دارد نمای کهنه و قدیمی است که دارد.

در اصل کلمه وینتیج به معنای قدیمی است اما در هنر، عقب‌گرد مدرن معنا می‌شود.

 

این فرش‌ها با شکل ظاهر جدید، برای افرادی که علاقه به دکوراسیون‌‌های مدرن و کلاسیک دارند اما در کنارش علاقه زیادی به طرح‌های سنتی دارند مناسب است.

 

جنس الیاف

فرش‌ وینتیج طرح میلان ذغالی با نخ پلی‌استر یا همان ابریشم مصنوعی بافته می‌شود. این الیاف به دلیل درخشندگی که دارند جلوه فرش را بیشتر کرده است. همچنین استفاده از ابریشم مصنوعی در بافت فرش باعث شده این فرش وزن سبکی داشته و به راحتی قابل جابه‌جایی باشد.

 

گردش رنگ

همانطور که همه ما می دانیم؛ رنگ عامل اصلی روح بخشیدن است. فرش وینتیج طرح میلان، با استفاده از ترکیب رنگ‌های خنثی بافته شده است که رنگ غالب آن ذغالی است.

 

این ترکیب رنگ‌ها در کنار طرح جدید وینتیج، باعث جذابیت چندبرابر این فرش شده است. به دلیل رنگ خنثی این فرش به راحتی با اکثر دکوراسیون‌ها ست شده و نمایی کلاسیک سنتی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

 

 

 

ضمانت‌نامه

این فرش مانند سایر فرش‌های شرکت فرش تندیس خاطره کاشان دارای ضمانت‌نامه ۳۶ ماهه است. ضمانت‌نامه ۳۶ ماهه طلایی این امکان را برای مشتری فراهم می‌کند تا با خیال راحت فرش خود را خریداری نماید.

 

 

خرید اینترنتی فرش

برای خرید اینترنتی فرش طرح میلان می‌توانید با مراجعه به سایت شرکت فرش تندیس خاطره کاشان، در دسته محصولات ۱۲۰۰شانه تراکم۳۶۰۰ گل برجسته  این فرش را پیدا کرده و در ابعاد دلخواه سفارش دهید.

 

فرش کاشان

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.