1 - راهنمای خرید فرش

۴نکته مهم برای ست کردن فرش و مبل

چه فرشی امسال مده؟

۴نکته مهم برای ست کردن فرش و مبل

۴نکته مهم برای کردن فرش و مبل ،مبلمان و فرش بزرگترین اجزای دکوراسیون منزل هستند. اگر مطابق با چیدمان منزل خود مبلمان و فرش را انتخاب کنید، تاثیر بی‌نظیری در محیط منزلتان خواهد داشت و زیبایی محیط، چشم نواز خواهد بود. بنابراین نیاز است تا اصول ست کردن مبلمان با فرش را بدانیم.

 

4نکته مهم برای ست کردن فرش و مبل فرش ماشینی کاشان

 

رنگ های هم خوان را انتخاب کنید

رنگ مبل و فرش شما حتما نباید یکی باشد و شما می توانید از دو رنگ که لزوما هیچ نزدیکی با یکدیگر ندارند، استفاده کنید . البته باید این دو رنگ با یکدیگر ست شوند و هم خوانی داشته باشند . رنگ های زیادی با قرار گرفتن در کنار هم، ترکیب زیبایی ایجاد می کنند، پس در صورت موافقت با این پیشنهاد گزینه های بیش تری روبرویتان است.

 

 

4نکته مهم برای ست کردن فرش و مبل- فرش چه رنگی بخرم؟

 

دو رنگ مختلف به کار ببرید

فرش هایی که دارای دو رنگ یا بیش تر هستند، دست تان را برای انتخاب مبل مناسب باز می گذارند و شما می توانید یکی از رنگ های فرشتان را در انتخاب مبل لحاظ کنید . فرش های چند رنگ از این لحاظ برتری دارند که رنگ های به کار رفته در آن ها بسیار متنوع می باشد.

 

بنابراین برای ست کردن فرش با مبل شما با داشتن یکی از آن ها دیگر نگران انتخاب مبل با رنگ مناسب نخواهید بود. در واقع، شرکت تندیس خاطره هر رنگی را که شما برای مبل های خود انتخاب کنید، دارند و به همین خاطر با هر مبلی به خوبی ست می شوند.

 

 

4نکته مهم برای ست کردن فرش و مبل- چجوری فرش و مبلم رو با وسایلم ست کنم؟

ست کردن مبل و فرش بر اساس طرح ها

برای ست کردن مبل و فرش، بدون در نظر گرفتن یک رنگ خاص مبل و فرش را با هم ست کنید و برای این کار از تکنیک ست کردن طرح ها استفاده نمایید. به جای ست کردن رنگ ها، به سراغ طرح ها رفته و طرح به کار رفته در فرش را در نظر بگیرید و مبل خود را با آن ست کنید.

 

یک فرش ایرانی انتخاب کنید

فرش های ایرانی الگوهای متنوع، زیبا و رنگارنگ خود با هر مدل مبلی که در نظر داشته باشید، هماهنگ خواهند شد.پس یک فرش ایرانی تهیه کنید تا بتوانید به راحتی با مبلمان خود ست کنید. فضاهایی که دکوراسیون کرم و قهوه ای دارند را با فرش های ایرانی زیباتر کنید ومبلمانی از پارچه های ساده ترو کوسن هایی زیبا با نقش مایه های همان فرش ها استفاده کنید.

 

 

4نکته مهم برای ست کردن فرش و مبل-فرش ماشینی

بهترین رنگ فرش برای اتاق پذیرایی

در خانه های ایرانی خیلی اوقات پذیرایی و حال کارکرد مشابه دارند و اغلب پرتردد ترین فضاهای خانه هستند و اعضای خانواده برای صحبت، بازی یا استراحت دور هم جمع می‎شوند . بنابراین، بسیار مهم است که کف اتاق نرم ، راحت و دنج باشد. بهترین رنگ فرش برای اتاق پذیرایی و حال در این موارد رنگی است کمتر کثیف شود و نظافت آن راحت تر باشد. رنگ های تیره یا طرح دار مخصوصا برای خانواده‌هایی که پر جمعیت یا بچه دار هستند مناسب‌تر است.

 در این موارد می توان تضاد رنگی را در آیتم های دیگر مثل رنگ دیوار ، مبلمان ، کوسن یا آیتم های تزئینی ایجاد کرد.

برای ست کردن رنگ ها در منزل از ترفند تیره و روشن استفاده کنید طوری نباشد که همه وسایل دقیقا همرنگ باشند، اگر مبلمان تان صورتی است باید فرشی انتخاب کنید که کرم و صورتی باشد.

 

4نکته مهم برای ست کردن فرش و مبل-فرش ارزان قیمت کاشان

رنگ فرش اتاق خواب چه رنگی باشد؟

رنگ فرش اتاق خواب را با سرویس خواب ست کنید. بهتر است اول رنگ و جنس فرش را انتخاب کنید و بعد سرویس خواب را، چون گزینه های موجود برای انتخاب سرویس خواب خیلی گسترده تر است و کار تزیین خانه راحت تر می‌شود.

باید فرش اتاق خواب طوری انتخاب شود که از هر طرف حدود ۳۰ تا ۴۵ سانتی‌متر بزرگ‌ تر از اندازه تخت باشد . البته با توجه به اندازه اتاق و تخت می‌ توانید این اندازه را بزرگ‌ تر کنید اما دیگر کمتر از آن مناسب نیست.

 

 

, , , , , , , , , ,

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.