1 - راهنمای خرید فرش

فرش ماشینی آنتی باکتریال

فرش زمینه روشن جدید

فرش ماشینی آنتی باکتریال

فرش ماشینی آنتی باکتریال ،فرش آنتی باکتریال یکی از انواع فرش ماشینی است که در حال تولید است.  واژه آنتی باکتریال ،بیشتر واژه آزمایشگاهی محسوب می شود وکمتر درحیطه فرش به گوشتان خورده است.

فرش هایی که بانخ آنتی باکتریال بافت می شوند دارای خواص آنتی باکتریال، ضد حساسیت، ضد بو  و فاقد پرز  می باشند. با توجه به ضرورت مسائل مرتبط با سلامت مصرف کننده (بالخصوص کودکان) و تماس مستقیم مصرف کننده با سطح فرش، استفاده از فرش های آنتی باکتریال به مصرف کنندگان پیشنهاد می شود.

فرش آنتی باکتریال

فرش ماشینی آنتی باکتریال

ویژگی های فرش آنتی باکتریال :

۱)این فرشها دچار بو گرفتگی نمی شود.    

۲) ضد حساسیت؛یکی از ویژگی های مهم این فرش این است که ضد حساسیت است .

۳)کیفیت ؛این فرشها بالاست.

۴)خاصیت دفع مایعات دارد؛ بنابراین اگر لکه بر روی فرش بیفتد  لکه بر روی فرش نمی ماند وسریع از فرش خارج می شود.

۵)دوستدار محیط زیست ؛یکی از ویژگی های مهم این فرش که از سایر فرشها مجزا می شود این است که این فرشها در برابر نور خورشید که قرار میگیرد خاصیت خود تمیز شوندگی انها فعال می شود.

۶)جذب گازها ؛امکان جذب گازهای سمی وپالایشی وجود داردوزمانی که در معرض نور خورشید قرار می دهید مواد آلاینده ای که توسط آن جذب شده به وسیله ی نور خورشید تجزیه می شود.

۷)ضد قارچ؛ یک ویژگی مهم این فرش این است که ضد قارچ است. این خاصیت کمک میکند که که به سلامتی شما آسیبی وارد نشود.

۸)این فرشها قیمت بالایی دارد. اما سلامتی ارزش ان دارد که برایش خرج کنید.

۹) عدم رشد آلودگی های ومیکروب ها ؛در این گونه فرش ها آلودگی ها ومیکروب ها در الیاف انها نمی توانند رشد کنند.

۱۰)سلامت جامعه

از جمله خواص و ویژگی های  فرش های آنتی باکتریال می توان به عدم امکان رشد هر گونه میکرو ارگانیزم و باکتری، عدم رشد کپک در پشت فرش اشاره نمود.

فرش ماشینی آنتی باکتریال

نکات

دوستان اگر نوزاد در خانه دارید ونگران هستید که با خرید فرش جدید امکان داشته باشد که به ان حساسیت داشته باشد به شما پیشنهاد می کنم از بین فرشهای آنتی باکتریال فرش انتخاب کنید زیرا این فرش ها ضد قارچ ضد حساسیت هستند وآلودگی ها در انها رشد نمی کنند.

پتو وفرش از جمله وسایلی هستند که مستقیم با بدن ما در ارتباط هستند به همین دلیل اگر فرش ضد حساسیت نباشد به راحتی دچار بیماری های حساسیتی از جمله قرمزی چشم وخارش بدن و….می شوید.

فرش های شرکت تندیس خاطره کاشان همگی دارای خاصیت آنتی باکتریال هستند.

 

9روش تمیز کردن فرش بدون شستشو

نتیجه گیری

برای خرید یک فرش مناسب باید دقت زیادی به نوع استفاده‌تان از آن داشته باشید چرا که مهم‌ترین عامل در انتخاب یک فرش مناسب نیازی شما از آن فرش است. فرش‌های ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه اگر از یک برند معتبر باشند همگی دارای کیفیتی مناسب هستند اما بهتر است متناسب با نیازی که دارید تعداد شانه فرش را انتخاب کنید، برای مثال بهترین فرش‌ها برای سالن پذیرایی منزل فرش‌های ۱۲۰۰ شانه هستند چرا که رفت‌وآمد زیاد روی آن، باعث از بین رفتن زیبایی فرش نمی‌شود اما برای محیط‌های کم تردد منزل بهتر است از همان فرش‌های ۷۰۰ و ۱۰۰۰ شانه استفاده شود.

 

, , , , , , , ,

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.