1 - راهنمای خرید فرش

فرش ۷۰۰شانه ۸ رنگ

فرش ارزون

فرش ۷۰۰شانه ۸ رنگ

فرش ۷۰۰شانه ۸ رنگ از محصولات با کیفیت شرکت فرش تندیس خاطره کاشان می باشد که با طرح های مختلف و متنوع ارائه می گردد . فرش ۷۰۰ شانهبه دلیل قیمت مناسب ، برخورداری از طرح و نقش زیبا و نوین و هم چنین مرغوبیت بالا از جمله فرش های پرفروش می باشد .

دستگاه بافت فرش ۷۰۰

بافت این نوع فرش توسط دستگاه hcpx2 انجام می پذیرد که از تکنولوژی های پیشرفته شرکت وندویل بلژیک است و فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ و ۳۰۰۰ را با طول عمر زیاد تولید می نماید .

فرش ۷۰۰شانه ۸ رنگ

تعداد رنگ فرش ۷۰۰

تعداد رنگی از مواردی است که طرح های فرش را شیک و خاص می نماید . فرش ۷۰۰ شانه ۸ رنگ واقعی دارد که برخورداری از این ویژگی سبب تماشایی شدن نقش و نگار قالی شده و محیط های مختلفی را با آن مفروش می نمایند .

الیاف فرش ۷۰۰

جنس نخ خاب و تار و پود از عوامل مهمی است که ماندگاری قالی را تثبیت می نماید . در بافت فرش های ماشینی انواع مختلفی از الیاف به کار می روند که به طور کلی در دو دسته طبیعی و مصنوعی قرار می گیرند .

از بهترین الیاف مصنوعی اکریلیک هیت ست شده و از مرغوب ترین نخ های طبیعی پنبه را می توان نام برد که کیفیت قالی های ایرانی ، مخصوصا فرش ماشینی ۷۰۰ شانه را افزایش داده است .

خرید فرش ارزان

نتیجه گیری

شرکت فرش  تندیس خاطره کاشان ، خرید بدون واسطه فرش را امکان پذیر نموده است تا قیمت محصولات را به صرفه تر کرده و از این طریق فرش ماشینی اصل را به مشتریان تحویل نماید .

ارسال رایگان فرش و تحویل فرش درب منزل نیز برای خریداران در نظر گرفته شده تا لذت خریدی آسان و ایمن را تجربه نمایند .

فرش های شرکت فرش تندیس خاطره کاشان دارای ضمانت نامه ی ۵ساله می باشد.

, , , , , , , , , , ,

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.