1 - راهنمای خرید فرش

فرش افشان

carpet

فرش افشان

فرش افشان .انواع فرش ماشینی طرح افشان در رنگها و طرح های متنوع بافت وتولید می شودبه طورکلی درطرح افشان بیشتر از گل وبرگ استفاده می شودو بسیار پرفروش و پرطرفدار است.

 

فرش های سبک افشان به فرش هایی گفته می شود که ترنج وسط نداشته باشند. این سبک از فرشهای ماشینی و دستباف در انواع مختلفی از نظر طراحی گلها کوچک یا بزرگ بودن گل ها و نوع چینش گل ها دارای تنوع زیادی هستند .

 

فرش کاشان طرح افشان در فرش ماشینی دارای شانه های مختلفی از قبیل افشان ۷۰۰ شانه ، افشان ۱۰۰۰ شانه و افشان ۱۲۰۰ شانه هستند که با بالاتر رفتن تعداد گره ها یا همان تراکم فرش میزان ظرافت در فرش بیشتر می شود .رنگ هایی که در فرش ماشینی افشان در شرکت تندیس خاطره کاشان بافته می شود اکثرا شامل زمینه  کرم . زمینه سرمه ای  ، ابی ،سیلور ، دودی و فیلی هستند .

 

خرید فرش ارزان

فرش افشان ۷۰۰ شانه بهتر است یا فرش افشان ۱۲۰۰ شانه؟

فرش ۷۰۰ شانه  مدل افشان و فرش مدل افشان ۱۲۰۰ شانه هرکدام مزایای خاص خود را دارند به‌عنوان‌مثال فرش ۷۰۰ شانه ضخیم‌تر است و خاب بیشتری دارد ولی در فرش ۱۲۰۰ شانه به دلیل ریز بودن گره‌ها فرش ماشینی، طرح و نقشه آن ریزتر و زیباتر و جذاب‌تر به نظر می‌رسد و دوام بیشتری دارد.

 

نتیجه گیری

چرا فرش طرح افشان جزء پرفروش‌ترین طرح‌های فرش ماشینی است؟

فرش افشان از جمله طرح‌هایی است که قدمت بسیار زیادی دارد. چون یکی از طرح‌های اصیل فرش دستباف است بسیار مورد استقبال مشتریان قرار می‌گیرد و فروش بالایی دارد. البته فرش طرح افشان تنوع زیادی دارد.

 

مثلاً طرح افشان سلطنتی (بسیار مورد استقبال قرار گرفته است)، فرش افشان تبریز، فرش ماشینی افشان کاشان و.. که هرکدام زیبایی خاص خود را دارند. شما می‌توانید در سایت شرکت فرش تندیس خاطره کاشان مجموعه ای از انواع فرش افشان را مشاهده و انتخاب کنید.

 

 

جهت مشاوره با کارشناسان کارخانه فرش کاشان با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

۰۹۹۰۲۴۲۰۹۱۲

چندنمونه فرش افشان:

 

باغ ارم

فرش ارزان قیمت کاشان

رنگ پرفروش سال

طرح فرش بهار 1500شانه

 

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.