1 - راهنمای خرید فرش

فرش بدون حاشیه

فرش کاشان رنگ فیلی

فرش بدون حاشیه

فرش‌ بدون حاشیه، یکی از ساده‌ترین و جدیدترین طرح‌های فرش ماشینی است.

 

حاشیه فرش ماشینی

حاشیه فرش مانند چهار چوب در اطراف فرش قرار دارد و با گل و بوته های فراوان پوشانده می شود. حاشیه قالی های ماشینی یکی از قسمت های مهم و اصلی فرش است.

 

مدل حاشیه در برخی از قالی های ماشینی با هم فرق دارد و حدود سی یا چهل درصد از فرش را تشکیل داده است. معمولاً از نقش و نگارهای شاه عباسی، کتیبه و لوزی ها در حاشیه فرش های ماشینی استفاده می شود. بافت حاشیه بسیار مهم است زیرا اگر به صورت دقیق نباشد فرش حالت اصلی خود را از دست می دهد.

 

حاشیه انواع قالی ماشینی نیز به صورت های حاشیه کناری فرش، حاشیه میانی فرش، حاشیه مداخل قالی و حاشیه ایلی فرش است. حاشیه در فرش باعث می شود که متن فرش به خوبی جلوه کند و نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. رنگ آمیزی فرش های بدون حاشیه از مهمترین موضوعات مورد بحث در آن ها است و باید به صورتی باشد که به چشم مشتری بیاید.

 

حاشیه جزیی دیگر از فرش ماشینی است که آن نیز همانند ترنج در برخی از فرش ها حذف می شود. انواع مختلفی از فرش های ماشینی بدون حاشیه وجود دارد که از نظر شانه و تراکم و اندازه باهم فرق دارند.

 

قیمت فرش هفتصدشانه

فرش بدون حاشیه

فرش ۷۰۰شانه بدون حاشیه

قالی ماشینی درجه یک هفتصد شانه یکی از انواع فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ بدون حاشیه کاشان است. از جمله ویژگی های این محصول می توان به بافت فرش با نخ اکریلیک درجه یک، بافت فرش با تراکم طولی بالا، دستگاه بافندگی پیشرفته و بدون پرز و ضد حساسیت بودن ان اشاره کرد. تمامی مدل های فرش ماشینی هفتصد شانه بدون حاشیه کاشان از لطافت و نرمی بالایی برخوردارند و دوام و مقاومت زیادی در برابر حرارت های غیر مستقیم دارند.

 

فرش 1200شانه یعنی چه؟

فرش باغ معلق ۱۲۰۰شانه

فرش ماشینی ممتاز و دستبافگونه بدون حاشیه باغ معلق از نقشه های فرش ۱۲۰۰ شانه لوکس کاشان است که به نوعی بدون حاشیه معرفی می شود. در حاشیه این قالی ماشینی خبری از نوار های پهن نمی باشد و اطراف فرش را گل و بوته های زیبا پوشانده اند.

 

این قالی ماشینی زیبا و دستبافگونه با تراکم ۳۶۰۰ بافته شده و شباهت زیادی به فرش های دستباف ایرانی دارد. شانه و تراکم بالا در فرش ماشینی بدون حاشیه باغ معلق باعث شده تا فرش بسیار ریز بافت و ظریف باشد.

 

قالی بی حاشیه طرح باغ معلق ۱۲۰۰ شانه با رنگ های کرم و فیلی تولید و بافت می شود و بهترین انتخاب برای فرش پذیرایی است. رنگ بژ قالی دستباف گونه باغ معلق از رنگ های خاص و جدید فرش ماشینی کاشان است که در دسته بندی رنگ های روشن قالی کاشان قرار دارد.

 

نتیجه گیری

خرید فرش ماشینی کاشان از سایت فرش تندیس خاطره کاشان مزیت های زیادی برای خریداران دارد. در خرید فرش از کاشان در ابتدا نیاز به اتلاف وقت و هزینه اضافی نیست. در این سایت تعداد بسیار زیادی از طرح و نقشه فرش های ماشینی به نمایش گذاشته است. تنوع بالای طرح و نقشه در شرکت فرش تندیس خاطره در هیچ فروشگاه دیگری دیده نمی شود وقیمت محصولات موجود دراین شرکت بسیار مناسب است و قیمتی پایین تراز نمایشگاههای شهرستان ها دارد .

ارسال رایگان فرش در کنار ارائه مشاوره قبل از خرید سبب شده خریداران رضایت زیادی از سایت فرش تندیس خاطره کاشان داشته باشند. مجموعه تندیس خاطره کاشان دارای نماد اعتماد الکترونیکی و جواز کسب اینترنتی است که خریدی مطمئن را برای شما به ارمغان می آورد.

 

65555555555

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.