1 - راهنمای خرید فرش

فرش چند متری بخریم؟

فرش

فرش چند متری بخریم؟

فرش چند متری بخریم؟  درفرایند خرید فرش ویژگی های زیادی را باید درنظزگرفت.همه ی این ویزگی ها به شما کمک میکنه تا بهترین خرید را داشته باشید.اندازه وسایز فرشی که انتخاب وخرید می کنیدازمهم ترین این عوامل است.فرش های کاشان در سایزها واندازه های مختلف بافت میشود شما را بااین موضوع آشنا می کنیم.

 

همه ما قبل از  ورود به خانه های جدید مان با این سوال روبه رو می شوند، که فرش چند متری بخریم؟ تا فضای منزل مان زیبا تر دیده شود. برای پاسخ به این سوال باید  ما به صورت جزئی تر  آن را مورد برسی قرار دهیم تا  شما بتوانید فرش به اندازه دلخواه را برای منزل خود انتخاب و تهیه کنید.

 

فرش چندمتری بخریم؟

فرش چند متری بخریم؟

ابعاد و سایز های استاندارد در تولید فرش ماشینی

به دلیل اینکه فرش ماشینی توسط دستگاه های پیشرفته صنتعتی طراحی و تولید می شود،  اما اندازه آن با قالی های دستباف متفاوت است. زیرا سرعت تولید فرش های ماشینی نسبت به قالی های دستباف بسیار بیشتر است و این امر باعث شده تا فرش ماشینی بسیار ارزانتر و پرطرفدارتر باشد. اما این نکته را هم باید در نظر بگیریم که قالی های دستباف بسیار با کیفیت تر از نوع ماشینی آن است.

 

قبل از اینکه فرش مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنیم، باید بدانیم یکی از عوامل موثر در انتخاب فرش ماشینی سایز و ابعاد آن است و آن فرش را برای کجا و کدام فضای منزل خود نیاز داریم؟ برخی مشتریان ممکن است ابعاد فرش ماشینی را به درستی نداند و تصور غلطی از سایز های آن داشته باشند، مانند سایز فرش ۹ متری، که به اشتباه سایز آنرا ۳*۳ می دادند، ولی ابعاد فرش ۹ متری ماشینی ۳/۵*۲/۵ با مساحت ۸/۷۵ متر مربع است. که در اینجا نحوه تشخیص سایز استاندارد در تولید فرش ماشینی کاشان مورد استفاده قرار می گیرد را برای شما مطرح می کنیم تا در انتخاب و تهیه آن تسهیل تر شود.

 

فرش چندمتری بخریم بهتره؟

 

ابعاد استاندارد فرش ماشینی

  •  ابعاد فرش ۱۲ متری ماشینی : (۴*۳)

  • ابعاد فرش ۹ متری ماشینی : (۳/۵*۲/۵)

  •  ابعاد فرش ۶ متری ماشینی : (۳*۲)

  •  ابعاد فرش ۴ متری ماشینی: (۲/۲۵*۱/۵)

  •  ابعاد قالیچه ماشینی

مقالات بیشتر

بهترین شانه فرش ماشینی

فرش زمینه ذغالی

فرش

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “فرش چند متری بخریم؟

  1. افرا گفت:

    خیلی عالی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.