1 - راهنمای خرید فرش

فرش گل برجسته خوبه؟

فرش رنگ کرمی

فرش گل برجسته خوبه؟

فرش گل برجسته خوبه؟ از مهم ترین مزایای فرش ماشینی برجسته می توان به ظرافت و زیبایی بینظیر آن اشاره کرد که همین دلیل سبب شده تا در همان اوایل ورود به بازار مورد استقبال خریداران فرش قرار گیرد و فرش گل برجسته ماشینی را به عنوان زیباترین فرش ماشینی خریداری کنند . این فرش ها معمولا در رنگ های خاصی مانند : فرش گل برجسته کرم ، سرمه ای ، دودی یا سیلور ، آبی کاربنی و فیروزه ای بافته می شوند و مناسب برای هر دکوراسیونی هستند تا زیبایی منحصر به فردی را به خانه شما عزیزان هدیه کنند . فرش گل برجسته خوبه؟

همان طور که دانستید ، قسمت های فرو رفته در فرش ماشینی گل برجسته به اندازه ای نیست که دچار مشکل شود اما شاید شنیده باشید که کثیفی و گرد و غبار در بین برجستگی ای های فرش سبب دشواری در شستشو و جارو کردن آن می شود ، اما این مطلب برای فرش های ماشینی گل برجسته نادرست است و معمولا گلیم فرش ها ، فرش های مدرن و فانتزی برجسته از این معایب برخوردار هستند.فرش گل برجسته خوبه؟

 

فرش گل برجسته

قیمت انواع فرش گل برجسته

از آنجایی که تولید فرش گل برجسته نسبت به دیگر فرش های ماشینی دشوار تر است ، قیمت فرش گل برجسته نیز بیشتر از فرش های معمولی است . اما این اختلاف قیمت به گونه ای نیست که هر کسی قادر به خرید آن نباشد . همان طور که گفته شد فرش های گل برجسته در دو نوع ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه موجود هستند و از آنجایی که مقدار تراکم و شانه با قیمت فرش ماشینی رابطه مستقیم دارد ، قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته از فرش ۱۰۰۰ شانه گل برجسته بیشتر است.

از زیباترین فرش های گل برجسته موجود در نمایشگاه های فرش ماشینی می توان به : فرش گل برجسته مدل اسلیمی ، افشان ، وینتیج اصفهان ، اصفهان ، نایین ،  و … اشاره کرد که شما عزیزان می توانید این نقشه فرش ها را با قیمت و رنگ بندی در دسته بندی محصولات مدل فرش های گل برجسته تندیس خاطره کاشان را مشاهده کنید.فرش گل برجسته خوبه؟

 

فرش

فرش گل برجسته چگونه است؟

فرش های ماشینی گل برجسته در دو دسته ، ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ قابل بافت هستند که در تولید این نوع از قالی به جز نخ اکریلیک هیت ست شده از نخی با نام نخ هایبالک استفاده می شود به همین دلیل این فرش به اسم فرش هایبالک در بازار به فروش می رسد . تعداد رنگ های فرش ۱۰۰۰ شانه ، ۱۰ رنگ و تعداد رنگ های به کار رفته در نخ خاب فرش ۱۲۰۰ شانه ، ۸ رنگ است که نخ هایبالک تنها ۳ الی ۴ رنگ موجود در فرش را به خود اختصاص می دهد . فرش گل برجسته خوبه؟

مرحله بافت در فرش ماشینی گل برجسته مانند دیگر فرش ها است و تفاوتی ندارد اما بعد از ورود به مرحله آهار ، قسمت هایی که از نخ هایبالک است توسط حرارت در ارتفاع کمتری قرار می گیرد یا به عبارتی باعث فرو رفتگی در فرش می شود . به این فرش ها فرش گل برجسته می گویند . البته توجه داشته باشید که قسمت های برجسته یا فرو رفته در فرش به اندازه ۱ میلی متر است برای مثال : در فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته که ارتفاع نخ خاب آن ۷ میلی متر است ، قسمت های فرو رفته دارای ضمانتی تقریبا ۵ میلی متر می باشد.

فرش گل برجسته خوبه؟

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.