1 - راهنمای خرید فرش

چاپ عکس روی فرش

تابلو فرش ماشینی

چاپ عکس روی فرش

چاپ عکس روی فرش  ،ثبت خاطرات و لحظات خوش زندگی می‌تواند شیرینی آن را تا مدت‌ها بعد برای شما زنده نگه داشته و لحظات آینده را نیز شیرین کند. گرفتن عکس و چاپ آن از راه‌های ثبت این لحظات است اما نگهداری از نسخه چاپی نیز چالش‌هایی را دارد.

 

چاپ عکس روی تابلو فرش و تبدیل عکس به فرش از جمله بهترین راه‌های نگهداری خاطرات شماست. اگر ثبت لحظات شیرین برای شما نیز اهمیت دارد، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

سفارش چاپ عکس روی تابلو فرش در کاشان

چاپ عکس روی فرش

تبدیل عکس به فرش چگونه انجام می‌شود؟

فرایند چاپ عکس روی فرش شبیه چاپ روی کاغذ است و به جای کاغذ سفید از فرش سفید خام استفاده می‌کنند. سفارش این نوع فرش از قبل به کارخانه داده شده و در ابعاد مورد نظر آماده برای چاپ است.

به کمک دستگاه‌های مخصوص با حرارت و فشار زیاد، فرایند چاپ عکس روی تابلو فرش انجام می‌شود. این فرایند به روش‌های مختلفی انجام می‌گیرد که عبارت‌اند از:

 

۱-چاپ عکس روی تابلو فرش به روش سابلیمیشن حرارتی

سریعترین حالتی که می‌توان تصویر را به تابلو فرش ماشینی تبدیل نمود، این روش است. برای انجام این کار ابتدا عکس مورد نظر روی کاغذ روغنی مخصوص چاپ شده و سپس به همراه فرش خام داخل دستگاه چاپ قرار می‌گیرد.

دستگاه به صورت پرس و با فشار رنگ را از کاغذ به فرش منتقل کرده و در مدت زمان کوتاهی تابلو فرش شما آماده خواهد شد. توجه داشته باشید که زمان لازم برای آماده شدن فرش بستگی به جنس نخ آن دارد که در بازه چند ثانیه تا چند دقیقه ممکن است طول بکشد.

 

۲-چاپ کلاریس عکس روی تابلو فرش

جدیدترین روش برای ثبت تصویر روی عکس، روش کلاریس است که چاپ مستقیما روی فرش اتفاق می‌افتد. با این شیوه رنگ‌ها دقیقا عین تصویر روی فرش چاپ شده و کیفیت آن به کیفیت عکس وابستگی دارد.

 

چاپ عکس روی تابلو فرش

مزایا و معایب این کار چیست؟

ماندگار شدن تصاویر که نشان از خاطرات شما دارند را می‌توان بزرگترین مزیت این کار دانست. همچنین هزینه کمتر به نسبت روش‌هایی چون بافت فرش نیز از جمله مزایای چاپ عکس روی فرش است. نیاز به دستگاه مخصوص و نیروی ماهر، کم شدن کیفیت تصویر تا حدودی و رنگ گرفتن روی نخ‌های فرش هم برخی از معایب این کار است.

 

قیمت چاپ عکس روی فرش

هزینه چاپ عکس روی تابلو فرش بستگی به مواردی از جمله سایز فرش، نوع چاپ و جنس فرش دارد. در حال حاضر چاپ عکس را معمولا روی فرش‌های ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه انجام می‌دهند. ابعاد آن نیز در بازه ۳۰ سانتی‌متر تا یک و نیم متر متغیر است. محدوده قیمت چاپ عکس روی تابلو فرش نیز در بازه ۱۰۰ هزار تومان تا ۷۰۰ هزار تومان قرار دارد.

 

چاپ عکس روی فرش کاشان

شهر کاشان قطب صنعت فرش ماشینی است. شما می‌توانید سفارش چاپ تصویر دلخواه خود را روی فرش کاشان ثبت کرده تا از کیفیت آن مطمئن باشید. برخی از مزایای اینکار عبارت است از:

  • سرعت بالای چاپ و تولید
  • مناسب بودن قیمت
  • داشتن شباهت به فرش دستباف
  • سایزبندی متنوع
  • و…

نتیجه گیری

در صورتی که می‌خواهید تصویر دلخواه خود را روی فرش کاشان چاپ نمایید، پیشنهاد می‌کنیم با شماره‌ای که در زیر ارائه شده تماس حاصل کرده و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی با ما ارتباط بگیرید.بهترین انتخاب برای ثبت خاطرات خود، تندیس خاطره کاشان است. با یک انتخاب مطمئن خاطرات خود را ماندگارتر از همیشه نمایید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.