1 - راهنمای خرید فرش

فرش تیره بخریم یاروشن؟

فرش 1200شانه

فرش تیره بخریم یاروشن؟

فرش تیره بخریم یاروشن ؟ یکی از دغدغه های ما درهنگام خرید فرش ماشینی انتخاب رنگ وطرح فرش منزلمان می باشد چون این دو مقوله تاثیر زیادی برچیدمان ودکوراسیون منزل دارد و تاثیر بسیار زیادی در خرید فرش ما دارد 

ما دراین مقاله قصد داریم چالش وسوالی که هنگام خرید فرش برای شما ایجادمی شود را تاحدودی برطرف کنیم تادغدغه ونگرانی هنگام خریدفرش نداشته نباشید البته نظر وسلیقه شما مشتریان همیشه دراولویت اول است.

برای رسیدن به جواب این سوال که فرش تیره بخریم یاروشن؟ بهتراست تاآخراین مقاله با ما همراه باشید.

 

نکاتی که دراین مقاله می خوانیم:

 ۱-فرش تیره بخریم یاروشن؟

۲-معیارها ونکات مهم درانتخاب رنگ فرش

۳-ویزگی های فرش با رنگ روشن

۴-ویژگی فرش بارنگ تیره

معیارهاونکات مهم درانتخاب رنگ فرش

فرش تیره بخریم یاروشن؟ دراین نوشته برای شما نوضیح میدهیم 

۱-محل قرارگرفتن فرش

مهم ترین واصلی ترین معیاربرای انتخاب رنگ فرش دردرجه اول مکانی است که قراراست فرش درانجا پهن شودبه طورمثال اگرفرش را برای اتاق خواب بچه میخاهید بایدرنگ فرش روشن استفاده کنیدولی درمقابل اگر برای جاهای پررفت وآمد میخاهید فرش خریدکنید فرش رنگ تیره بهترین انتخاب می شودوهمچنین برای اتاق های کم نور فرش رنگ روشن بهترین انتخاب است ودرمقابل برای اتاق های بزرگ با نور زیاد وبزرگ فرشهای بارنگ تیره بهترین انتخاب است.

 

۲-پیرو مد نباشید

اگربرای خرید فرش برای منزلتان برای هزینه محدودیت دارید بهتراست برای خرید فرش اصلا به دنبال مدنباشید چون مدبعدازمدتی عوض می شودوشما مجبورید بعدازمدتی کوتاه فرش را عوض کنیدواینکه مجبورید تمام وسایل منزل را با فرشهایتان ست کنید که این امر مستلزم هزینه زیادی می باشد

 

۳-دکوراسیون منزل

باتوجه به رنگبندی دکوراسیون منزلتان( اعم از پرده .مبل ….)می توانیدرنگ فرش خودرا انتخاب کنیدکه آیا فرش رنگ تیره بخرید یاروشن؟

 

مطمنا برای جاهایی که نورکمی دارندوبه اصطلاح تاریک هستند فرش رنگ روشن بهترین گزینه است چون هم خانه ار بزرگتر نشان می دهد ئهم ازلحاظ روانشناسی بیشترپیشنهادمی شود وای برای خانه های بزرگ وپراز نور مثل خانه مادربرگها که بزرگ وپراز نوره وحیاط های بزرگ دارد می توانید فرش های با رنگ تیره خریدکنید.فرش تیره بخریم یاروشن؟

 

 

ویژگی های فرش با رنگ روشن

فرش با رنگ روشن قطعاً سنتی تر و رایج تر است. می تواند حس طراوت و نشاط را به منازل شما وارد کند. هرچه زمینه فرش روشن تر باشد، انرژی بیشتری به اتاق وحتی به خود شما می دهد. هنگام خرید یک فرش با رنگ های روشن، طیف های رنگی مختلفی وجود دارد که می توانید از میان آن ها انتخاب کنید.

 

فرش هایی با رنگ روشن معمولا چالش بیشتری برای نگه داری دارند. اگر صاحب خانه پررفت وآمد هستید،فرش رنگ روشن گزینه مناسبی برای شما نیست به احتمال زیاد فرش های روشن شما با آلودگی ها بیشتری مواجه هستند. برای جلوگیری از لکه های قابل مشاهده در فرش، انتخاب فرشی با رنگ سایه روشن قهوه ای می تواند به شما کمک کند تا آلودگی های سطحی را پنهان کنید.فرش تیره بخریم یاروشن؟

 

رازهای مهم انتخاب رنگ فرش

ویژگی های فرش با رنگ تیره

سایه های تیره فرش قطعا گزینه ی پرطرفدارتری نسبت به رنگ روشن درادهستند. این فرش ها می توانند احساس آرامش را در خانه شما ایجاد کنند. فرش های تیره رنگ به دلیل سایه زنی طبیعی، تمیزتر از نمونه های روشن به نظر می رسد، برای همین است تمیزکردن یک فرش تیره بسیار راحت تر است. برای خانه هایی که در آن کودکان یا حیوانات خانگی زندگی می کنند، فرش های تیره رنگ انتخاب مناسب تری است.فرش تیره بخریم یاروشن؟

 

فرش زمینه تیره

نتیجه گیری

پس باتوجه به توضیحاتی که برای شما درمورد رنگ تیره بخریم یا روشن؟ ارایه کردیم متوجه می شویم که انتخاب فرش بستگی به دکوراسیون منزل شما دارد البته سلیقه وبودجه مشتری اولویت اوا را دارد

درآخراز شما دعوت می کنم چنان چه تمایل به خریدفرش کاشان را دارید می توانید به صورت حضوری وغیرحضوری از ازشرکت تندیس خاطره کاشان خرید کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان فروش شرکت فرش تندیس خاطره کاشان بهره مندشوید وبا مراجعه به سایت شرکت می توانید تمامی طرحها و رنگیندی های فرش های شرکت را به همراه قیمت مشاهده .رده وخرید خود را با خیال راحت انجام دهید

درضمن تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت ۵ساله و اراسال رایگان به شهرتان می باشد.فرش تیره بخریم یاروشن؟

 

تلفن خرید مستقیم فرش از کارخانه ۰۹۹۰۲۴۲۰۹۱۲

,,

 

 

بازگشت به لیست

1 نظر در “فرش تیره بخریم یاروشن؟

  1. معرفی تون عالیه! چطوری باید سفارش بدیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.