1 - راهنمای خرید فرش

چه رنگ فرشی مده؟

چه رنگ فرشی مده؟

چه رنگ فرشی مده؟

چه رنگ فرشی مده؟ دراین مقاله نکات کلیدی در انتخاب بهترین رنگ فرش واینکه چه رنگ فرشی مده ؟ را برای شما بر می شماریم. البته این نکات کلی است و می تواند برای مکان هایی غیر از پذیرایی نیز کاربرد داشته باشد. اما معمولا فرشی که برای منزل در نظر می گیریم از حساسیت ویژه ای برخوردار است. در انتخاب و خرید فرش مناسب و هماهنگ با منزل نکات زیر را باید مورد اهمیت قرار داد:

  • ابعاد و اندازه اتاق

  • رنگ بندی مبلمان، پرده ها و کف پوش در سالن

  • گردش رنگ در دکوراسیون

  • روانشناسی رنگ فرش و تاثیر رنگ فرش در فضا

 

چه فرشی بخرم امسال؟

چه رنگ فرشی مده؟

فرش های تیره و فرش های روشن

آیا می خواهید فرش شما در فضای تیره ی اتاق بدرخشد و نمایان باشد یا برعکس در  روشنای اتاق تیرگی ایجاد کند؟

فرش می تواند تحول چشمگیری در فضای اتاق یا خانه ی شما ایجاد کند، بنابراین کمی برای انتخاب نوع رنگ وقت بگذارید.

 

فرش های تیره   

فرش های تیره رنگ اتاق های بزرگ را دنج تر و راحت تر نشان می دهد. پس توجه داشته باشید که اتاق هایی که کم نور تر هستند به فرش های روشن تر نیاز دارند. فرش های تیره ، جای کفش،کثیفی، موهای ریخته شده و  لکه ها را پنهان می کنند.

 

 

چه رنگ فرشی مده؟

فرش های روشن 

برای بزرگتر نشان دادن اتاق های کوچک می توان از فرش های روشن استفاده کرد.همچنین رنگ های روشن برای ایجاد یک دکوراسیون مینیمال فوق العاده هستند. درست است که فرش های روشن، کثیفی و لکه هارا بیشتر نشان می دهند، اما طراحی های فرش های روشن در برابر لکه ها مقاوم تر اند و می توان آن ها را راحتتر لکه زدایی کرد.

 

چه فرشی امسال مده؟

راهکار های عملی انتخاب رنگ فرش

اگر خرید وسایل به مرور زمان باعث شده وسایلی بی ربط از لحاظ رنگی داشته باشید فرش هایی انتخاب کنید که رنگ های زیادی در آن ها به کار رفته است اینگونه فرش ها قابل استفاده برای انواع دکوراسیون ها هستند و به راحتی قابل ست کردن هستند.

اگر خانواده شما پر رفت و آمد و شلوغ است و یا اکر بچه کوچک دارید بهتر است از فرش هایی با رنگ تیره استفاده کنند زیرا فرش های رنگ روشن خیلی زود کثیف می شوند و مجبور می شوید سالی چند بار آن ها را بشویید.

 

چه فرشی امسال مده؟

خرید فرش ماشینی با زمینه کرم

اکثر خانم ها و خانواده های ما به دلیل حس خوبی که به رنگ سفید و کرم داریم، و تمایل زیادی برای به وجود آوردن این نوع رنگ های روشن در دکوراسیون منزل خود داریم.  ولی بعد از مدت ها ممکن است از یکنواختی آن رنگ خسته شویم و مجبور باشیم مجدد رنگ دکوراسیون خود را طبق شرایطی که در نظر می گیریم تغییر دهیم.

برای جلوگیری از تغییر دکوراسیون باید یک تضاد رنگی یا یک هارمونی بین اجزا و وسایلی با آن دکوراسونی که موجود هست به وجود بیاوریم تا به رنگ سفید نزدیک باشد، فرش با زمینه کرم بهترین پیشنهاد برای ایجاد این هارمونی است. که می توانید با رنگ سفید ایجاد شود. زیرا فرش با زمینه کرم جزء یکی از فرش های زمینه روشن دسته بندی می شود.

 

 

فرش چه رنگی مد است؟

سخن پایانی

انتخاب بهترین رنگ فرش ماشینی وابسته به سلیقه شماست. برای انتخاب فرش باید به طرح سرامیک‌ها، دیوارها، مبلمان و پرده‌های خانه خود توجه داشته باشید. شرکت تندیس خاطره کاشان  می‌تواند تکمیل کننده دکوراسیون شیک منزل شما باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد فرش و قالیچه با شماره های زیر با کارشناسان شرکت فرش تندیس خاطره کاشان در تماس باشید .

 

111

, , , , , , , , ,

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.